Ulotka Zdrowia
Szampon do włosów Volume Care - NIVEA

Szampon do włosów Volume Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon do włosów Volume Care

Szampon do włosów Volume Care to produkt do pielęgnacji włosów, który zwiększa ich objętość, wygładza je oraz sprawia, że stają się sprężyste. Szampon został wzbogacony o wyciąg z bambusa i formułę Nutri-Esencję. Nie obciąża włosów. Zastosowano tu również olejek makadamia oraz substancje Eucerit.

Szampon do włosów Volume Care - efekty

Włosy są bardziej gęste i sprężyste. Lekka formuła szamponu chroni i wzmacnia włosy od wewnątrz. Można będzie je bez problemów rozczesać.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon do włosów Volume Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."