Ulotka Zdrowia
Szampon do włosów Repair & Targeted Care - NIVEA

Szampon do włosów Repair & Targeted Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 400 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon do włosów Repair & Targeted Care

Szampon do włosów Repair & Targeted Care to produkt do pielęgnacji włosów, który wzmacnia suche i łamliwe włosy. Regeneruje je w sposób bardzo dokładny i tam, gdzie tego najbardziej potrzebują. Zawiera płynną kreatynę i pielęgnujący pantenol. Chroni i regeneruje włosy.

Szampon do włosów Repair & Targeted Care - efekty

Zawiera innowacyjną formułę Nutri-Esencję oraz system odbudowy Keradetect. Szmapon odbudowuje włókna włosów i sprawia, że stają się one lśniące i sprężyste. Tolerancja szamponu dla skóry została potwierdzona w badaniach dermatologicznych.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon do włosów Repair & Targeted Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."