Ulotka Zdrowia
Szampon do włosów  Long Care & Repair - NIVEA

Szampon do włosów Long Care & Repair - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon do włosów Long Care & Repair

Szampon do włosów  Long Care & Repair to szampon, w którego składzie znajduje się olejek z bambusa. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek oraz odbudowuje długie i łamliwe włosy. Dba o to, aby suche włosy zostały nawilżone. Przywraca im naturalny blask i miękkość. Świetny do włosów zniszczonych.

Szampon do włosów Long Care & Repair - zastosowanie

Regularne stosowanie szamponu sprawia, że włosy stają się odżywione i odbudowują się od nasady aż po same końce.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon do włosów Long Care & Repair

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."