Ulotka Zdrowia
Szampon do włosów Diamond Gloss Care - NIVEA

Szampon do włosów Diamond Gloss Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon do włosów Diamond Gloss Care

Szampon do włosów Diamond Gloss Care to produkt, który jednocześnie pielęgnuje, wzmacnia i chroni włosy. Ponadto intensywnie nawadnia włosy i nadaje im diamentowy blask. W jego składzie znajduje się olejek makadamia i Eucerit, który sprawia, że każdy kosmyk zostaje wzmocniony.

Włosy wyglądają zdrowo i pięknie. Stają się miękkie w dotyku i gładkie. Uzyskują niepowtarzalny blask.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon do włosów Diamond Gloss Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."