Ulotka Zdrowia
Szampon do włosów Color Care & Protect - NIVEA

Szampon do włosów Color Care & Protect - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 400 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon do włosów Color Care & Protect

Szampon do włosów Color Care & Protect to produkt do pielęgnacji włosów, który wzmacnia je i dba o trwałą koloryzację. Zapewnia włosom niepowtarzalną gładkość. W jego składzie znajduje się olejek makadamia. Kolor włosów jest chroniony, a ich struktura wzmocniona. Dzięki temu, kolor nie będzie wypłowiały, ani matowy.

Regularne stosowanie szamponu sprawi, że włosy staną się lśniące i miękkie w dotyku. Można będzie zachować intensywny kolor na dłużej. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon do włosów Color Care & Protect

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."