Ulotka Zdrowia
Szampon do włosów 2in1 Care Express - NIVEA

Szampon do włosów 2in1 Care Express - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon do włosów 2in1 Care Express

Szampon do włosów 2in1 Care Express to produkt do pielęgnacji włosów w wygodnej formule 2w1. Odżywia włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Wzmacnia każdy kosmyk i poprawia jego sprężystość. Włosy są zadbane i wzmocnione. Szampon zawiera wyciąg z alg oraz formułę Nutri-Esencję. Zawiera także olejek makadamia i Eucerit.

Włosy są głęboko odżywione, miękkie w dotyku i ładnie się układają. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon do włosów 2in1 Care Express

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."