Ulotka Zdrowia
Szampon 2in1 Care Express - NIVEA

Szampon 2in1 Care Express - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 400 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Szampon 2in1 Care Express

Szampon 2in1 Care Express  to szampon pielęgnacyjny do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia błyskawiczne tempo pielęgnacji. Chroni i odżywia włosy oraz ułatwia ich rozczesywanie. Dostarcza włosom niezbędnych składników odżywczych. Wzmacnia każdy kosmyk i poprawia ich sprężystość.

Szampon 2in1 Care Express - NIVEA - skład

W składzie preparatu znajduje się wyciąg z akacji i Nutri-Esencja. Dzięki tym składnikom włosy stają się wyraźnie odżywione, miękkie i łatwe w układaniu. Szampon chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Szampon 2in1 Care Express

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."