Ulotka Zdrowia
System usuwania twardej i zrogowaciałej skóry - Scholl

System usuwania twardej i zrogowaciałej skóry - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 50 ml
  • Postać: maść
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu System usuwania twardej i zrogowaciałej skóry

Scholl Ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry to produkt, dzięki któremu można będzie usunąć twardą skórę już po pierwszym użyciu. Pozwala uzyskać gładkie i miękkie stopy. Jest to bardzo skuteczna formuła, dzięki zawartości wodorotlenku potasu i glikolu propylenowego. Preparat pozwala na szybkie i delikatne usunięcie twardej skóry na stopach.

System usuwania twardej i zrogowaciałej skóry - Scholl zastosowanie

Preparat zmiękcza skórę na stopach przy pomocy roztworów. Dzięki temu, przy pomocy szpatułki można pozbyć się problematycznych twardych miejsc na stopach. Trzymając butelkę w pozycji pionowej należy odkręcić nakrętkę. Należy nakładać roztwór na wacik, aż całkowicie nasiąknie. Następnie należy zakręcić butelkę. Należy nałożyć nasycony wacik na twardą skórę. Zaraz po wykonaniu tej czynności należy umyć ręce. Nasączony wacik należy pozostawić w jednym miejscu przez 6 minut, w zależności od grubości i twardości skóry. Jeżeli preparat będzie miał kontakt ze zdrową skórą, należy ją dokładnie umyć. Po 6 minutach należy usunąć wacik i dokładnie umyć ręce. Przy użyciu szpatułki należy zdrapać zmiękczoną skórę. Po wykonaniu tych czynności należy dokładnie umyć ręce oraz stopy. Należy także umyć szpatułkę. Należy przechowywać ją w bezpiecznym miejscu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie System usuwania twardej i zrogowaciałej skóry

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."