Ulotka Zdrowia
Sutricon żel - Silikonowy żel do pilęgnacji blizn

Sutricon żel - Silikonowy żel do pilęgnacji blizn

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 15 ml
  • Postać: maść
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sutricon żel

Sutricon żel to preparat przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów blizn. Jego formuła oparta jest na żelu silikonowym. Dzięki temu, że preparat dostępny jest w tubie, jego aplikacja jest bardzo wygodna. Żel bardzo szybko się wchłania, tworząc na powierzchni skóry elastyczną, niewidoczna powłokę, która pozwala na utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia blizny. Produkt poprawia wygląd starych i nowych blizn. Regularne stosowanie preparatu spowoduje zmniejszenie, rozjaśnienie i wygładzenie blizny. Najlepsze efekty uzyskasz stosując preparat wraz z wykonywaniem masażu blizny.

Sutricon żel - Silikonowy żel przeznaczenie 

Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji blizn pooperacyjnych, blizn pooparzeniowych i powstałych po urazach, blizn przerostowych i keloidów, blizn potrądzikowych, rozstępów.

Sutricon żel - zastosowanie

Żel należy zastosować zaraz po zagojeniu ranu lub ściągnięciu szwów. Należy nanosić żel na dokładnie umyta i osuszoną bliznę. Kolistymi ruchami należy wmasowywać preparat przez 2-3 minuty. Należy nakładać preparat 2 razy na dzień.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Sutricon żel

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."