Ulotka Zdrowia
Sutricon - Silikonowe plastry na blizny

Sutricon - Silikonowe plastry na blizny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 5 sztuk
  • Postać: plastry
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sutricon

Sutricon to silikonowe plastry na blizny, które pomagają w leczeniu wszystkich rodzajów blizn. Odznaczają się wygodą stosowania i skutecznością. Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji blizn pooperacyjnych, blizn pooparzeniowych i powstałych po urazach, blizn przerostowych i keloidów. Pomaga zmniejszyć widoczność blizn świeżych i dojrzałych. Mogą być stosowane u dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Plastry pomagają zwiększyć elastyczność blizn, które zaczynają wyglądać, dzięki temu dużo lepiej.

Sutricon plastry na blizny - zastosowanie 

Plastry należy nakleić na bliznę od razu po zdjęciu szwów lub po zamknięciu rany. Przed ich zastosowaniem należy dokładnie osuszyć i oczyścić bliznę. W celu dopasowania wielkości plastra, można je docinać. Należy zmieniać plaster co 3-5 dni. Najlepsze efekty uzyska się jednak zmieniając plastry co 24 godziny.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Sutricon

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."