Ulotka Zdrowia
Suszona wołowina 50 g - Idealne przekąski od Prozis

Suszona wołowina 50 g - Idealne przekąski od Prozis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Suszona wołowina 50 g

Eksplozja smaku, pełnego i niebywale wyrazistego zamknięta w zdrowej, pożywnej przekąsce przypadnie do gustu najbardziej wysublimowanym gustom. Suszona wołowina Prozis to `creme de la creme` dla podniebień kochających mięso. Wysokiej jakości chipsy mięsne zawierają w sobie perfekcyjne połączenie smaku i wysokiej zawartości białka, które jest tak bardzo pożądane w dietach osób aktywnych i dbających o sylwetkę.

Ekskluzywny majstersztyk — Suszona wołowina

Suszona wołowina Prozis pochodzi wyłącznie z górnej części polędwicy uznawanej za najdelikatniejsze i najsmaczniejsze mięso. Przekąska produkowana jest z zachowaniem rygorystycznych warunków technologicznych, dzięki czemu jest wolna od konserwantów i wszelkiego rodzaju substancji poprawiających kolor, smak i zapach.

W 50 gramach suszonej wołowiny znajduje się aż 160 gram surowego, pełnowartościowego mięsa. Proponowana w różnorodnych odsłonach — od pierwotnego smaku rodem z Dzikiego Zachodu, poprzez wyjątkowy smak Barbecue po pikanterię i orientalność- będzie przekąską, której nie sposób będzie powiedzieć „dość” ! Rozsmakuj się w smakach Suszonej Wołowiny Prozis i zakosztuj zdrowia i wybornej formie.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Suszona wołowina 50 g

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."