Ulotka Zdrowia
Super BCAA System - Aminokwasy rozgałęzione

Super BCAA System - Aminokwasy rozgałęzione

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 150 / 300
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Super BCAA System

Super BCAA System to preparat, dzięki któremu do organizmu zostanie dostarczona tauryna, witamina B6, a także aminokwasy rozgałęzione BCAA. Środek dostępny jest w postaci szybko wchłanianych kapsułek. Dzięki temu preparatowi można uzupełnić dietę o aminokwasy BCAA, które wypłukiwane są z organizmu podczas intensywnych ćwiczeń.

Super BCAA System - zalecenia

Dzięki temu preparatowi, możliwe jest zahamowanie rozpadu protein mięśniowych, a także otrzymujemy więcej energii do ćwiczeń.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Super BCAA System

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."