Ulotka Zdrowia
Stylman - Tabletki na erekcję i spadek libido

Stylman - Tabletki na erekcję i spadek libido

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Stylman

Stylman to tabletki, dzięki którym mężczyzna może pokonać problemy z erekcją i spadkiem libido. Lek podnosi sprawność seksualną, uzupełnia braki prasteronu. Działanie suplementu polega na zwiększeniu ilości testosteronu w organizmie, co wpływa pozytywnie na potencję. Lek jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Nie powinien być stosowany, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie mogą go również stosować mężczyźni z niewydolnością wątroby i nerek, rakiem lub przyrostem gruczołu krokowego, a także w przypadku wystąpienia raka sutka i innych nowotworów.

Stylman skład:

1 tabletka zawiera 10 mg prasteronu oraz substancje pomocnicze: ludipress (laktoza jednowodna, powidon, krospowidon), magnezu stearynian.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Stylman

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."