Ulotka Zdrowia
Stoperan 2 mg 18 kapsułek - USP Zdrowia

Stoperan 2 mg 18 kapsułek - USP Zdrowia

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 18 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Stoperan 2 mg 18 kapsułek

Stoperan hamuje wzmożoną perystaltykę jelit, a także zwiększa wchłanianie wody. Możliwe jest przywrócenie odpowiedniej pracy jelit, a z naszego organizmu nie jest usuwana nadmierna ilość wody. W związku z tym, nie dojdzie do odwodnienia organizmu, co jest częstym powikłaniem po biegunkach. Lek może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe, jak i przez dzieci, ale w różnych dawkach. Nie można go przyjmować w przypadku m.in. niedrożności jelit, u dzieci poniżej 6 roku życia, w bakteryjnym zapaleniu jelita cienkiego.

Skład

1 kapsułka zawiera:
substancję czynną: loperamidu chlorowodorek 2 mg;
substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, talk, magnezu stearynian,

Lek zawiera laktozę.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Stoperan 2 mg 18 kapsułek

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."