Ulotka Zdrowia
Stimea Intense - Tabletki na zwiększenie doznań

Stimea Intense - Tabletki na zwiększenie doznań

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Stimea Intense

Stimea Intense to suplement diety o działaniu stymulującym, wspierającym funkcjonowanie układu rozrodczego. Wspomaga także ukrwienie i witalność. Preparat przeznaczony dla kobiet, które chcą dbać o swoje sprawność seksualną.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe powinny przyjmować dwie tabletki na dzień, jednorazowo pół godziny przed stosunkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przeciwwskazaniem do ich stosowania jest uczulenie na którykolwiek ze składników występujących w suplemencie.

Stimea Intense Składniki:

W jego składzie znajduje się kofeina. Nie należy stosować preparatu w ciąży oraz podczas karmienia piersią. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami zawierającymi kofeinę. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.


Opinie Stimea Intense

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."