Ulotka Zdrowia
Stimea - Dla kobiet na spadek libido

Stimea - Dla kobiet na spadek libido

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Stimea

Stimea to suplement diety pozwalający utrzymać satysfakcję seksualną u kobiet na odpowiednim poziomie. Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Na dzień kobieta może przyjąć jedną tabletkę preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie powinien być stosowany dłużej niż przez 3 miesiące.

Środka nie należy stosować jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie jest to produkt zalecany do stosowania w ciąży, podczas karmienia piersią oraz w przypadku choroby tarczycy.

Należy skonsultować stosowanie tego środka, jeżeli zażywa się inne leki z żeń-szeniem.


Opinie Stimea

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."