Ulotka Zdrowia
Stevia Whey Instant SFD - Blokuje katabolizm mięśni

Stevia Whey Instant SFD - Blokuje katabolizm mięśni

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: SFD
  • Pojemność: 450g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Stevia Whey Instant SFD

Stevia Whey Instant to preparat odznaczający się znakomitą przyswajalnością. Blokuje katabolizm mięśni i przyspiesza regenerację powysiłkową. Posiada doskonały smak i zawiera słodzoną stewię. Zawiera wyłącznie białka pochodzenia zwierzęcego. Są one uważane za najwydatniejsze źródła aminokwasów. Przyjmowanie tego preparatu przyczyni się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz do utrzymania w zdrowiu kości. Środek skutecznie spala tkankę tłuszczową przyspieszając jednocześnie metabolizm.

Stevia Whey Instant SFD - skład i dawkowanie 

W jednej porcji preparatu znajduje się aż 26 g białka. Produkt polecany jest sportowcom uprawiającym różne dyscypliny sportowe. Mogą oni przyjmować od 1 do 3 porcji preparatu na dzień. Jeżeli znajdujemy się w fazie redukcji tkanki tłuszczowej i chcemy uzyskać estetyczną sylwetkę, warto rozpuścić preparat w 250-300 ml wody, a w przypadku budowy masy mięśniowej, należy rozpuścić preparat w 250-300 ml mleka. Aby zahamować nocny katabolizm, należy przyjmować preparat zaraz po przebudzeniu lub tuż przed snem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Po każdym użyciu należy zamknąć opakowanie. Preparat należy przechowywać w suchym, chłonnym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Stevia Whey Instant SFD

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."