Ulotka Zdrowia
Spirulina - Bez sztucznych dodatków Myprotein

Spirulina - Bez sztucznych dodatków Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 500g, 1kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Spirulina

Spirulina to preparat, którego głównym składnikiem jest spirulina. Jest to alga rosnąca w tropikach i subtropikalnych jeziorach, która posiada znakomite właściwości odżywcze. Znana jest od dawna. Była stosowana przez ludy zamieszkujące Meksyk i Afrykę Północną. Od 40 lat stosowana jest jako suplement diety, który stanowi źródło witamin, minerałów i enzymów. Ponadto, zawiera bardzo dużą ilość białka. Dostarcza do organizmu również kwasy tłuszczowe oraz przeciwutleniacze. Stosując taki suplement, w znakomity sposób można wzmocnić swoją odporność i wspomóc organizm w walce z wirusami i infekcjami. Dostarcza organizmowi znaczne ilości witaminy B, żelaza, niezbędnych pierwiastków śladowych, beta karotenu i kwasu gamma-linolenowego.

Spirulina powinna być stosowana przez osoby, które intensywnie ćwiczą, ponieważ zawarte w niej aminokwasy pomagają w szybkiej regeneracji mięśni. Ponadto, dostarcza ona bardzo dużą ilość energii. Pomaga zachować kontrolę nad ciałem i wagą, jednocześnie przyczyniając się do skutecznego oczyszczenia organizmu z toksyn. Jej stosowanie pozytywnie wpływa na niwelowanie objawów alergii.

Spirulina - Bez sztucznych dodatków - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz dodając do 150-250 ml wody, soku lub innego napoju 5 g proszku. Na dzień należy spożyć do trzech porcji preparatu. Ważne jest, aby proszek wprowadzać do diety stopniowo, zaczynając od jednej porcji na dzień. Dzięki temu, organizm przyzwyczai się do reakcji detoksykacyjnych, jakie wywołuje spirulina.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Spirulina

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."