Ulotka Zdrowia
Spirulina 700 mg SUPERIOR 120 kaps - Singularis

Spirulina 700 mg SUPERIOR 120 kaps - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Spirulina 700 mg SUPERIOR 120 kaps

Spirulina 700 mg SUPERIOR 120 kaps to suplement diety zapewniający wysoka dawkę składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na ludzki organizm. Preparat zalecany jest osobom, które chcą uzupełnić organizm o cenne witaminy i składniki odżywczych. Zastosowane zostały tu kapsułki roślinne polecane weganom i wegetarianom. Preparat polecany jest osobom starszym oraz sportowcom, a także wszystkim osobom, które chcą zwiększyć wydolność organizmu. Preparat mogą stosować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Spirulina jest szmaragdowozieloną mikroalgą posiadającą niezwykłe właściwości odżywcze. Stanowi naturalne źródło składników odżywczych. W swoim składzie posiada bardzo duże ilości przyswajalnego białka roślinnego, węglowodanów, minerałów oraz witamin. Jest bardzo cennym składnikiem w diecie wegetarian. Spirulina zawiera kwas gamma linolenowy, który bierze udział w biosyntezie substancji, które obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają ryzyko zakrzepów wewnątrznaczyniowych, oraz działają przeciwzapalnie i wzmagają aktywność układu immunologicznego. Ma także pozytywny wpływ na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Spirulina 700 mg SUPERIOR 120 kaps - zastosowanie i dawkowanie

Warto także wiedzieć, że spirulina wspomaga pracę wątroby w procesie detoksykacji, wzmacnia system immunologiczny, wspomaga naturalne procesy obronne, a także dostarcza aminokwasy podczas stosowania diety niskobiałkowej. Pomaga także utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i zabezpiecza rozkład skrobi.

Suplementacja tym preparatem zalecana jest w profilaktyce nowotworowej, w przypadku występowania nadciśnienia tętniczego, wysokiego poziomu cholesterolu oraz podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Spirulina 700 mg SUPERIOR 120 kaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."