Ulotka Zdrowia
Solgar 7 preparat nowej generacji - Solgar

Solgar 7 preparat nowej generacji - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Solgar 7 preparat nowej generacji

Solgar 7 to preparat nowej generacji, który wspiera ruchliwość, elastyczność i zwiększa zakres ruchu w obolałych stawach. Stanowi połączenie siedmiu bioaktywnych składników regulacyjnych i odżywczych, które niwelują kłopoty ze stawami. Użytkownik odczuwa wyraźną poprawę już po 7 dniach stosowania.

Produkt Solgar 7 jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. 1 kapsułkę należy przyjmować każdego dnia. Kuracja preparatem powinna trwać 30 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Solgar 7 preparat nowej generacji

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."