Ulotka Zdrowia
Solevitum D3 2000 - Witamina D dla dorosłych

Solevitum D3 2000 - Witamina D dla dorosłych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Solevitum D3 2000

Solevitum D3 2000 to suplement diety pomagający poprawić wchłanianie wapnia i fosforu oraz utrzymać prawidłowy poziom wapnia we krwi, zdrowe kości i zęby, a także wspiera funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Preparat dostępny jest w postaci kapsułek.

Dzieci powyżej 3 roku życia oraz dorośli mogą przyjmować jedną kapsułkę na dzień. Dzieciom, ze względu na ryzyko zadławienia, zaleca się wycisnąć zawartość kapsułki na łyżeczkę i podać w takiej formie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Solevitum D3 2000 Składniki:

olej MCT, żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, cholekalcyferol.

Składniki 1 kapsułka
Witamina D3 50 mcg (2000 j.m.) (1000%)*

Opinie Solevitum D3 2000

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."