Ulotka Zdrowia
So Good! Protein Pancakes - Białkowe naleśniki

So Good! Protein Pancakes - Białkowe naleśniki

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu So Good! Protein Pancakes

So Good! Protein Pancakes to białkowe naleśniki, które powstały na bazie płatków owsianych, mąki owsianej, białka serwatkowego i jajek, a także wielu naturalnych składników odżywczych w postaci liofilizowanych kawałków owoców.

Użyte do produkcji naleśników płatki owsiane zostały stworzone z owsa siewnego, który jest bardzo pożywny i zdrowy. Zawierają bardzo wartościowe węglowodany, białko roślinne, nienasycone kwasy tłuszczowe, a także witaminy B1, B6 i E, cynk, żelazo i wapń.

So Good! Protein Pancakes - białkowe naleśniki 

Naleśniki zostały wzbogacone także o odpowiedniej ilości wartościowe źródła białka uzyskanego z koncentratu białka serwatki i jajek. To także liofilizowane kawałki owoców, które są źródłem naturalnych i przyswajalnych przez organizm witamin, minerałów oraz antyoksydantów.

Produkt ten można jeść na śniadanie, obiad i kolację, a także zawsze wtedy, gdy chcemy spożyć pełnowartościowy posiłek. Jest to praktyczne i funkcjonalne danie, które można jeść zarówno na ciepło, jak i na zimno. Można je ze sobą zabrać do szkoły, pracy, jak i w podróż. Naleśniki zawierają małą ilość kalorii i dużo białka, dzięki czemu idealnie wypełniają żołądek. Można je jeść prosto z patelni same lub z innymi odżywczymi dodatkami jak miód, masło orzechowe, syrop klonowy, mus owocowy, naturalny jogurt lub świeże owoce.

Przeciwwskazaniem do stosowanie produktu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Należy chronić go przed nasłonecznieniem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie So Good! Protein Pancakes

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."