Ulotka Zdrowia
So Good! Protein - Połączenie wysokiej jakości białka

So Good! Protein - Połączenie wysokiej jakości białka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu So Good! Protein

So Good! Protein to połączenie wysokiej jakości białka serwatkowego i liofilizowanych kawałków owoców lub naturalnych kawałków wanilii i czekolady. Produkt dostarcza odpowiednie ilości białek pokarmowych. Bardzo łatwo się trawi i stanowi świetne źródło aminokwasów. Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i daje możliwość utrzymania uzyskanych efektów. Pomaga także utrzymać w zdrowiu kości. Dzięki zawartości liofilizowanych owoców produkt stanowi źródło witamin i minerałów. Dzięki temu możliwe jest wspieranie układu odpornościowy.

So Good! Protein - przeciwwskazania 

Przeciwwskazaniem do stosowanie produktu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go stosować w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią. Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Należy chronić go przed nasłonecznieniem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie So Good! Protein

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."