Ulotka Zdrowia
So Good! Pro Nuts - Smakowe masło orzechowe

So Good! Pro Nuts - Smakowe masło orzechowe

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu So Good! Pro Nuts

So Good! Pro Nuts to smakowe masło orzechowe, które zawiera najwyższej jakości białko serwatkowe. Produkt otrzymywany naturalnymi metodami. Stanowi źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, węglowodanów oraz błonnika. Nie zawiera cukru ani soli. Zapewnia możliwość urozmaicenia codziennej diety. Dostępna jest w sześciu smakach.

So Good! Pro Nuts - przechowywanie 

Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Przed użyciem należy zmieszać zawartość opakowania, ponieważ może dojść do naturalnego oddzielania tłuszczu. Po otwarciu, należy spożyć produkt w ciągu 3 miesięcy.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie So Good! Pro Nuts

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."