Ulotka Zdrowia
So Good! Peanut Powder - Mąka z orzechów arachidowych

So Good! Peanut Powder - Mąka z orzechów arachidowych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu So Good! Peanut Powder

So Good! Peanut powder to mąka z orzeszków arachidowych bez żadnych dodatków. Stanowi źródło białka, a także zapewnia wysoką ilość błonnika. Nadaje się do zagęszczania sosów, a także można ją wykorzystać, jako posypkę do sałatek i surówek oraz jako dodatek do ciast.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie So Good! Peanut Powder

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."