Ulotka Zdrowia
So Good! Peanut Butter - Naturalne masło orzechowe

So Good! Peanut Butter - Naturalne masło orzechowe

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu So Good! Peanut Butter

So Good! Peanut Butter to naturalne masło orzechowe z prażonych orzeszków ziemnych, które pozyskiwane były naturalnymi metodami poprzez poddawanie orzechów rozkruszaniu, aż do uzyskania chrupkiej tekstury. Produkt nie zawiera olejów palmowych, cukru ani soli.

So Good! Peanut Butter - składniki i zastosowanie 

Masło orzechowe odznacza się wysoką zawartością białka, błonnika pokarmowego oraz wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych. Dzięki białku, możliwy jest rozrost i utrzymanie odpowiedniej masy mięśniowej.

Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Przed użyciem należy zmieszać zawartość opakowania, ponieważ może dojść do naturalnego oddzielania tłuszczu. Po otwarciu, należy spożyć produkt w ciągu 3 miesięcy.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie So Good! Peanut Butter

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."