Ulotka Zdrowia
So Good! Almond powder - Mąka migdałowa 100%

So Good! Almond powder - Mąka migdałowa 100%

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu So Good! Almond powder

So Good! Almond powder to mąka migdałowa, która została wyprodukowana bez żadnych dodatków. Stanowi źródło białka, które odznacza się wysoką zawartością błonnika. Można stosować mąkę, jako dodatek do zagęszczania sosów, a także jako posypkę do sałatek i surówek. Nadaje się również do wypieku ciast.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie So Good! Almond powder

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."