Ulotka Zdrowia
SnoreBlock - Tabletki na problemy z chrapaniem

SnoreBlock - Tabletki na problemy z chrapaniem

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu SnoreBlock

Jakim problemem jest chrapanie wiedzą przede wszystkim nie ci, którzy sami chrapią, ale którym dane jest spać w ich towarzystwie. Utrudnia to innym spokojne wyspanie się, ale nie jest to wbrew pozorom najważniejszy problem.

Zrozumienie chrapania - Jak z tym walczyć ?

Chrapanie jest objawem, który wskazuje na niepokojące zdarzenie – zwężenie dróg oddechowych, idącym za tym ryzykiem jest bezdech i niedotlenienie organizmu. Chrapanie jest sygnałem utrudnionego oddychania podczas snu, wynikającym z tego, że gardło w trakcie spoczynku rozluźnia się, już lekki obrzęk tkanek wystarczy więc, by oddychanie stało się trudniejsze. W efekcie tego osoby chrapiące często odczuwają niski poziom energii, utrzymujące się odczucie zmęczenia, towarzyszy temu trudność ze skupieniem się i zdenerwowanie, ciężej jest wykonywać czynności, które innym przychodzą bez większego problemu.

Działanie suplementu SnoreBlock

Nie ma potrzeby, by problem chrapania od razu próbować rozwiązać na stole operacyjnym – jest to wysoce inwazyjne, może wywołać komplikacje trudno zrastające się blizny. Lepiej więc wypróbować produkt nie powodujący takich zmian, oparty o naturalne składniki, enzymy i zioła, za sprawą których usuwane są obrzęki poprzez które gardło jest zwężone, gardło zostaje też oczyszczone z wydzieliny; znika więc wszystko to, co powoduje jego blokowanie, powietrze może swobodnie przepływać i nie pojawia się już głos chrapania wynikający dotychczas z jego zatrzymywania – nie ma już więc także ryzyka niedotlenienia i poczucia zmęczenia mimo przespania nocy, odzyskuje się dobre samopoczucie i energię.

Na problemy z chrapaniem SnoreBlock

Produkt został stworzony na podstawie długich badań prowadzonych przez uznanego specjalistę, doktora Dennisa H, Harrisa. Zanim został on przekazany do sprzedaży, jego działanie zostało sprawdzone na grupie 220 osób, które zgłosiły się jako ochotnicy. Prawie 90 procent stwierdziło jego korzystne działanie, a więc na podstawie tego satysfakcjonującego wyniku, SnoreBlock został udostępniony do publicznego zakupu. Zyskał on sporą popularność, która tylko rośnie, dzięki rozpowszechnianiu się opinii o jego dobrej skuteczności. Chęć pożegnania się z dokuczliwym chrapaniem towarzyszy praktycznie każdemu, komu chrapanie doskwiera.

Prawie 60 procent chrapiących osób wskazuje, że poprzez to pojawiają się problem w związku z partnerem, występują napięcia i kłótnie. Pojawia się także wiele innych niedogodności, nie mających związku z samym dźwiękiem. Chrapanie jest objawem, a faktyczną przyczyną dolegliwości jest obniżenie poziomu tleniu w komórkach.

W normalnych przypadkach, poziom ten nie spada poniżej 95 procent, z kolei osoby chrapiące miewają jedynie 70 procent tlenu w krwi, przez co odczuwa się zmęczenie, rozdrażnienie, utrudnienie pracy procesów pamięciowych czy związanych z koncentracją. Widać więc, że to, co określa się jako chrapanie, przekładać się może na liczne aspekty życia, nie tylko relacje z partnerem i samopoczucie w ciągu dnia, ale także wydajność w pracy czy możliwe do osiągnięcia efekty naukowe.


Opinie SnoreBlock
dla faceta
Ocena produktu

Czy ten SnoreBlock pomoże dla mojego faceta ? Jak wypije jakieś 2-3 piwa to w nocy tak chrapie że nie można wytrzymać...


Jan
Ocena produktu

Warto mieć kupić ten produkt. Biorę zawsze po pracy... Jednak jak jestem zmęczony to potrafię podobno nieźle chrapać. Jak biorę regularnie to kobieta mówi że jest znacznie lepiej.


Olek
Ocena produktu

Chce zamówić tabletki ale nie jak to zrobić. Sąsiadka ostatnio polecała właśnie takie tabletki szukałem ich na osiedlowych aptekach ale niestety nie posiadają w aptekach. Proszę o pomoc na oles20@onet.pl


Tadek55
Ocena produktu

U mnie chrapanie to duzy problem, bo żona przestała spać w naszym łóżku. Zamówiem to i ponoć teraz jest lepiej, choć jeszcze czasem zdarza mi się zaciągać. :)


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."