Ulotka Zdrowia
Snoran Plus - Tabletki na problemy z chrapaniem

Snoran Plus - Tabletki na problemy z chrapaniem

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

 • Pojemność: 60 sztuk
 • Postać: kapsułki
 • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Snoran Plus

Chrapanie to przykra dolegliwość, która nie pozwala pozostałym osobom w pomieszczeniu wyspać się. Stosując Snoran Plus można będzie pokonać problem z chrapaniem.

Snoran Plus redukuje chrapanie, usprawnia oddychanie, zapewnia głęboki i odprężający sen. Stanowi bezinwazyjną metodę wali o lepszy komfort snu. Jest to obecnie najskuteczniejszy produkt redukujący chrapanie. Dzięki wygodnej formule kapsułek zapewnia komfortowe stosowanie.

Czym jest chrapanie?

Chrapanie nie jest jedynie irytującym odgłosem wydobywającym się z ust osobo, która śpi obok nas w pokoju. To znacznie poważniejszy problem. Chrapanie wskazuje na nieprawidłowe działanie całego organizmu, a przede wszystkim układu oddechowego. Ważne jest, aby odpowiednio wcześnie zająć się tym problemem. Jest to walka nie tylko o lepszy komfort snu, ale również o zdrowie.

Jeżeli nie zajmiemy się problemem chrapania, odbije się to na naszym zdrowiu. Długotrwałe chrapanie może być powodem:

 • niedotlenienia organizmu,
 • powstawania zaburzeń snu,
 • uczucia zmęczenia krótko po przebudzeniu,
 • dłuższych przerw w oddychaniu,
 • obciążenia serca,
 • nawracających bólów głowy otyłości.

Działanie Snoran Plus

Preparat dostępny jest w postaci wygodnych do połknięcia tabletek. Zawiera silne ekstrakty roślinne, które eliminują przyczyny chrapania. Działanie preparatu polega na: zmniejszaniu stanów zapalnych, usuwaniu przekrwienia, usuwaniu obrzęku śluzówek, usprawnianiu przepływu powietrza, ułatwianiu oddychania.

Efektem stosowania preparatu jest lepszy komfort snu, a także brak problemów z zasypianiem.

Składniki Snoran Plus

Głównymi składnikami preparatu są:

 • ekstrakt z liści mięty pieprzowej – zmniejsza obrzmienie śluzówek dróg oddechowych i ułatwia oddychanie,
 • ekstrakt z liści melisy lekarskiej – koi gardło, zmniejsza suchość i drapanie, zapewnia odprężający sen,
 • ekstrakt z liści eukaliptusa gałkowego – zmniejsza podrażnienia gardła i krtani, usprawnia działanie dróg oddechowych,
 • sproszkowane ziele tymianku – ułatwia funkcjonowanie dróg oddechowych,
 • ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego – oczyszcza drogi oddechowe i usuwa przeszkody utrudniające swobodne oddychanie,
 • ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego – wykazuje działanie lecznicze, redukuje problem z kaszlem.

Stosowanie Snoran Plus

Najlepsze efekty uzyskasz stosując 2 kapsułki na dzień, najlepiej 30 minut przed snem. Każdorazowo tabletki należy popić 300 mln wody. Działanie preparatu utrzymuje się do 10 godzin od jego zażycia. Zapewnia to spokojny sen bez chrapania. Środek ten jest w stanie poradzić sobie z 95% przyczynami chrapania. W związku z tym, można mieć pewność, że zadziała. Jest to najczęściej polecany środek do walki z chrapaniem. Efekty stosowania Snoran Plus są widoczne od razu po jego zażyciu. Pierwszej nocy po zastosowaniu kapsułek można spodziewać się braku chrapania podczas snu. Warto podkreślić, że preparat przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Może być stosowany przez wszystkie osoby, które mają problem z chrapaniem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Snoran Plus

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."