Ulotka Zdrowia
Slim Gard Suplement na odchudzanie - Singularis

Slim Gard Suplement na odchudzanie - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Slim Gard Suplement na odchudzanie

Slim Gard - Suplement na odchudzanie to nowoczesna formuła pomagająca skutecznie walczyć z nadmiarem kilogramów. W składzie kapsułek znajduje się ekstrakt z czarnego pieprzu BioPerine, który zwiększa wchłanianie składników odżywczych, a także aktywuje termogenezę. Preparat zawiera także aktywną substancję GarCitrin®+ Citrin® ekstrakt z owoców Garcinia Cambogia wzbogacone o Garcinol zwiększający biologiczną aktywność tych składników. Preparat zapewnia także wsparcie antyoksydacyjne. Skład preparatu został także wzbogacony o ekstrakt z pokrzywy indyjskiej ForsLean, który pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową.

Dzięki temu, że rozpoczniesz stosowanie tego preparatu będziesz mógł regulować odkładnie i metabolizm tłuszczów. Będziesz miał pod kontrolą swoją wagę, zmniejszy się uczucie głodu, a w organizmie zostanie utrzymany prawidłowy poziom cukru we krwi.

Zawarte w preparacie składniki zmniejszają łaknienie i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Preparat skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Mogą go stosować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Slim Gard Suplement na odchudzanie

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."