Ulotka Zdrowia
Skrzypovita 40+ - Formuła młodości

Skrzypovita 40+ - Formuła młodości

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Skrzypovita 40+

Skrzypovita 40+ to suplement diety przeznaczony dla dojrzałych kobiet, które chcą przez długi czas zachować młody wygląd skóry. Formuła zawiera naturalne wyciągi ze skrzypu polnego i pokrzywy. W jego składzie znajdują się również witaminy młodości, do których zaliczana jest witamina A, C i E. Pomagają one utrzymać gładką skórę bez oznak zmęczenia, a także wykazują silnie działanie antyoksydacyjne. W składzie preparatu znajduje się również kwas hialuronowy i hydrolizat białek kolagenowych.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę preparatu na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skrzypovita 40+ składniki

substancja wypełniająca: celuloza; ekstrakt ze skrzypu polnego; witamina C (acidum L-ascorbicum); hydroliza białek kolagenowych, ekstrakt z ziela pokrzywy, PABA (kwas para-aminobenzoesowy); siarczan cynku, witamina E; kwas hialuronowy; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; kwas pantotenowy; siarczan miedzi; witamina B6; witamina B2 (ryboflawina); witamina B1 (tiamina), witamina A; biotyna, witamina D3; otoczka (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwniki: E171, E172, E104, E133). E104 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Składniki 1 tabletka
Witamina C 80 mg*
Witamina E 12 mg*
Kwas pantotenowy 6 mg*
Witamina B2 1,4 mg*
Kwas pantotenowy 6 mg*
Witamina B6 1,4 mg*
Ryboflawina 1,4 mg*
Tiamina 1,1 mg*
Witamina A 800 µg*
Biotyna 50 mcg*
Witamina D3 5 mcg*
Cynk 10 mg*
Miedź 1000 mcg*
Ekstrakt ze skrzypu polnego 100 mg
Hydrolizat białek kolagenowych 50 mg
Ekstrakt z ziela pokrzywy 40 mg
PABA 40 mg
Kwas hialuronowy 10 mg

* - 100% realizacji zalecanego dziennego spożycia


Opinie Skrzypovita 40+

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."