Ulotka Zdrowia
Skrzypovita 1x dziennie - Skrzyp Polny

Skrzypovita 1x dziennie - Skrzyp Polny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Skrzypovita 1x dziennie

Skrzypovita 1xdziennie to suplement diety stanowiący unikalną kompozycję witamin i ziół, które wpływają pozytywnie na wygląd włosów, skóry i paznokci. Formuła zawiera naturalne wyciągi ze skrzypu polnego i pokrzywy. Zawiera również biotynę, która zwana jest witaminą piękności. Zapewnia ona właściwe funkcjonowanie skóry oraz pobudza wzrost włosów. Innymi składnikami, jakie znajdują się w jej składzie są witaminy: A, B2, B6, B1, B5. L-metioninę, kwas para-aminobenzoesowy (PABA) oraz cynk. Dodatkowo preparat zawiera również witaminę C, który wpływa na produkcję kolagenu.

Skrzypovita 1x dziennie najlepsze efekty

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę preparatu na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy go chronić przed wilgocią.


Opinie Skrzypovita 1x dziennie

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."