Ulotka Zdrowia
Skrzyp polny - Zioła do zaparzania, 1,8 g DOZ

Skrzyp polny - Zioła do zaparzania, 1,8 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Skrzyp polny

Skrzyp polny, zioła do zaparzania, 1,8 g, 30 saszetek to suplement diety umieszczony w biodegradowalnych torebkach uwalniających przyjemny smak i aromat ziół. Napar pomaga utrzymać włosy, skórę i paznokcie w odpowiedniej kondycji.

Wspiera również remineralizację organizmu oraz usprawnia pracę układu krążenia. Napar należy spożywać jeden raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Należy przygotować go w 200 mln wrzącej wody i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. W związku z tym, że skrzyp polny ma działanie moczopędne, nie powinien być przyjmowany przez dzieci do 12 roku życia, a także kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz osoby z chorobami nerek i wątroby. Skrzypu polnego nie należy przyjmować dłużej niż przez cztery tygodnie. Po tym okresie należy kontynuować kurację witaminą B1. Nie należy przejmować się, że torebki posiadają lekkie przebarwienia. Jest to naturalna konsekwencja kontaktu ziół z materiałem opakowania.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Skrzyp polny

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."