Ulotka Zdrowia
Sinecod - Syrop dla dzieci i dorosłych

Sinecod - Syrop dla dzieci i dorosłych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 100 ml / 200 ml
  • Postać: syrop
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sinecod

Sinecod - Syrop dla dzieci i dorosłych, 100 ML, 200 ML marki Sinecod, który hamuje ataki kaszlu różnego pochodzenia. Zawiera maksymalne stężenie dostępnych na rynku aktywnych substancji. Bardzo dobrze i szybko się wchłania, poprawia komfort snu. Jest to lek nieopioidowy, czyli nie ma ryzyka uzależnienia się od niego. Wskazaniem do jego stosowania jest objawowe leczenie kaszlu różnego pochodzenia.

Sinecod - Syrop dla dzieci i dorosłych - dawkowanie 

Dzieci od 3 do 6 lat mogą stosować 5 ml syropu trzy razy na dzień. Dzieci od 6 do 12 roku życia mogą pzryjąć10 ml syropu trzy razy na dzień, a młodzież powyżej 12 roku życia może zastosować 15 ml syropu trzy razy na dzień. Osoby dorosłe mogą przyjąć 15 ml syropu cztery razy na dzień. Leku nie należy stosować dłużej niż 7 dni bez konsultacji z lekarzem. Nie należy go podawać dzieciom poniżej 3 roku życia.

Przeciwwskazaniem do stosowania syropu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Sinecod

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."