Ulotka Zdrowia
Silvets - Najpopularniejszy preparat odchudzający

Silvets - Najpopularniejszy preparat odchudzający

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

 • Pojemność: 60 sztuk
 • Postać: kapsułki
 • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Silvets

Obecnie panuje kult szczupłej sylwetki. Każdy chce być fit, zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Niestety, ale na to wszystko potrzeba czasu, a mało kto go dziś ma w tym zabieganym świecie. Odpowiedziom na potrzeby zapracowanych kobiet, które jednak chcą mieć piękną, szczupłą sylwetkę jest suplement diety Silvets. Sprawdź jak działa!

Silvets to suplement diety w tabletkach, który w znakomity sposób wspomaga odchudzanie. Stoi na straży pięknej i szczupłej sylwetki. Zawiera unikalne, świetnie dobrane i bezpieczne składniki, takie jak jagodę acai, guaranę, zieloną herbatę, pieprz cayenne, winian l-karnityny. Dzięki ich działaniu bez trudu pozbędziesz się zbędnych kilogramów i uzyskasz ciało, o jakim marzysz. Odpowiednie stężenie wymienionych składników sprawia, że kuracja odchudzająca będzie faktycznie skuteczna. Ponadto, preparat będzie chronił komórki ciała przed otłuszczeniem. Dzięki temu, można będzie uniknąć wielu groźnych chorób. Nie ma drugiego takiego preparatu, o tak silnym działaniu.

Działanie Silvets

Silvets to idealnie skomponowane składniki, dzięki którym można uzyskać znakomite efekt odchudzające. Zawiera 6 bezpiecznych i skutecznych składników, które wykazują następujące działanie:

 • jagoda acai – przyspiesza metabolizm i dodaje energii niezbędnej podczas odchudzania. Będziesz jadła mniej, a chęci do ćwiczeń będzie więcej,
 • zielona herbata – zmniejsza łaknienie, przyspiesza metabolizm, ułatwia trawienie tłuszczów z trudnych miejscach, guarana – dodaje energii,
 • pieprz cayenne – zwiększa metabolizm spoczynkowy, winian l-karnityny – zwiększa ilość energii, ułatwia kształtowanie mięśni, przyspiesza spalanie kalorii,
 • bioperine – wspiera pracę układu pokarmowego, przyspiesza trawienie.

Dzięki temu, że rozpoczniesz stosowanie tego suplementu diety, efekty odchudzania będą trwałe i unikniesz efektu jojo. Silvest jest rozwiązaniem, które pomaga pokonać nadmierną ilość kilogramów nagromadzonych w Twoim ciele. Nie obawiaj się – przyjmowanie tego preparatu nie spowoduje wystąpienia skutków ubocznych.

Korzyści ze stosowania Silvets

Dzięki temu, że Silvets to suplement diety zawierający jedynie świetnie wyselekcjonowane substancje aktywne, możesz być pewna, że uzyskasz wiele korzyści z jego stosowania. Tabletki zwalczają każdą przyczynę powodującą gromadzenie się w organizmie nadmiernej ilości kilogramów. Ochronią Cię przed podjadaniem, przyspieszą metabolizm, a także spowodują spalanie tkanki tłuszczowej. Co jeszcze zyskasz?

 • Zwiększoną ilość energii – dzięki temu, że będziesz miała więcej energii, wolnej będziesz odczuwała zmęczenie. Tym samym będziesz miała więcej siły do budowania mięśni i wykonywania ćwiczeń na siłowni. Na pewno podkręceniu ulegnie wtedy Twój metabolizm.
 • Usuwanie tłuszczu z trudnych miejsc – problematycznymi miejscami, na których zwykle pojawia się nadmiar tkanki tłuszczowej są brzuch, uda i pośladki. Z pomocą tego preparatu możesz uzyskać ich piękny, nienaganny wygląd.
 • Jesz mniej – stosując Silvets będziesz mogła ograniczyć ilość przyjmowanych kalorii, jednocześnie nie odczuwając głodu, który często towarzyszy kuracjom odchudzającym. Stosując ten środek taki efekt uboczny Ci nie grozi.
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Silvets
MłodaMama
Ocena produktu

Tak jak w tytule jest to chyba jeden z najpopularniejszych suplementów na odchudzanie dostępny obecnie w internecie. Ostatnio nawet spotkałam go w aptece w Warszawie


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."