Ulotka Zdrowia
Sienecod - Krople do nosa dla dzieci

Sienecod - Krople do nosa dla dzieci

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 20 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sienecod

Krople do nosa, 20 ML marki Sienecod łagodzą kaszel u dzieci. Można je podawać maluchom już od 2 miesiąca życia. Krople poprawią komfort snu dziecka. Bardzo dobrze się wchłaniają i hamują uciążliwe ataki kaszlu. Są dobrze tolerowane przez wrażliwy organizm dziecka. Wskazaniem do ich stosowania jest objawowe leczenie kaszlu różnego pochodzenia.

Sienecod - Krople do nosa dla dzieci dawkowanie 

Dzieci od 2 miesiąca życia do 1 roku życia mogą przyjąć 10 kropli cztery razy na dobę. Dzieci powyżej 1 roku życia do 3 roku życia mogą przyjąć 15 kropli 4 razy na dobę. Natomiast dzieci powyżej 3 roku życia mogą stosować 25 kropli cztery razy na dobę. Od 2 miesiąca do 24 miesiąca lek dzieci mogą przyjmować jedynie na zlecenie lekarza. Środek nie powinien być podawany u dzieci poniżej 2 miesiąca życia.

Przeciwwskazaniem do stosowania kropli jest uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Sienecod

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."