Ulotka Zdrowia
Siarczan glukozaminy - Proszek Myprotein

Siarczan glukozaminy - Proszek Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 250g, 500g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Siarczan glukozaminy

Siarczan glukozaminy to siarka, w której składzie znajduje się wyciąg ze skorupiaków i mięczaków o działaniu wspierającym budowę chrząstki. Stosowanie tego środka pomaga wzmocnić stawy i zmniejszyć występujący w ich obrębie ból. Trzeba pamiętać, że chrząstka zużywa się wraz z wiekiem, dlatego należy uzupełniać jej braki poprzez przyjmowanie takich właśnie składników. Można dzięki temu zapobiegać jej erozji i przeciwdziałać osteoporozie.

Szczególnie narażone na występowanie bólów w obrębie stawów są osoby aktywne sportowo. Przeciążenia pojawiają się po intensywnym treningu. Stosowanie siarczanu glukozaminy pozwoli zahamować proces zużywania chrząstki i wpłynie pozytywnie na zdrowie stawów.

Siarczan glukozaminy - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz stosując 1 g preparatu dwa razy dziennie. Należy rozpuścić go w dowolnej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Siarczan glukozaminy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."