Ulotka Zdrowia
Show Time 360g - Produktem przedtreningowym

Show Time 360g - Produktem przedtreningowym

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Show Time 360g

Show Time 360g to suplement diety do stosowania przed treningami, który przyda się sportowcom uprawiającym sporty siłowe. Może być używany przez kulturystów i osoby uprawiające fitness, a także przez sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe, takie jak MMA, zapasy czy boks. Przyda się również sportowcom gier zespołowych. Preparat pomaga poprawiać wyniki sportowe. Środek zawiera substancje słodzące.

Preparat dostępny jest w następujących smakach:

  • pomarańczowy,
  • cytrynowy,
  • ananasowy,
  • owoce leśne

Show Time 360 g - dawkowanie

1 pełną miarkę, czyli 5 g należy rozpuścić w szklance wody i przyjąć bezpośrednio przed treningiem. Preparat należy stosować jedynie w dni treningowe. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Show Time 360g

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."