Ulotka Zdrowia
Seyo - Słodka Malina, żel pod prysznic 500 ml

Seyo - Słodka Malina, żel pod prysznic 500 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Serpol Cosmetics
  • Pojemność: 500 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Seyo

Seyo, Słodka Malina, żel pod prysznic, 500 ml o działaniu energetyzującym, posiadający słodki i delikatny zapach maliny. Został wzbogacony o kompleks witamin z grupy A, E, F. Dzięki dobrze dobranym składnikom myjącym doskonale myje i pielęgnuje ciało, dbając o jego odpowiednie nawilżenie. Skóra po jego zastosowaniu staje się świeża, miękka i zadbana. Nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała pod prysznicem. Niewielką jego ilość należy nanieść na wilgotną dłoń i rozsmarować po całym ciele. Następnie należy spłukać dokładnie jego konsystencję odpowiednią ilością wody. Żel wyposażony jest w naturalne pH dla skóry. Produkt został przebadany dermatologicznie. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Seyo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."