Ulotka Zdrowia
Seyo - Miód z Imbirem, żel pod prysznic, 500 ml

Seyo - Miód z Imbirem, żel pod prysznic, 500 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Serpol Cosmetics
  • Pojemność: 500 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Seyo

Seyo, Miód z Imbirem, żel pod prysznic, 500 ml o działaniu odprężający, posiadający przyjemny, korzenny zapach miodu i imbiru. Gwarantuje ciepłą, odprężającą i uspokajającą kąpieli.

Wzbogacony został o kompleks witamin z grupy A, E, F. Idealnie dobrane składniki myjące delikatnie pielęgnują ciało, zapewniając mu odpowiedni stopień nawilżenia, czystość, miękkość i piękny wygląd. Żel nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała. Niewielką jego ilość należy nanieść na wilgotne dłonie i rozprowadzić po całym ciele, a następnie spłukać odpowiednią ilością wody. Żel posiada naturalne pH dla skóry. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Seyo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."