Ulotka Zdrowia
Seyo - Miód z Imbirem, mydło płynne z pompką, 500 ml

Seyo - Miód z Imbirem, mydło płynne z pompką, 500 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Serpol Cosmetics
  • Pojemność: 500 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Seyo

Seyo, Miód z Imbirem, mydło płynne z pompką, 500 ml świetnie sprawdzi się do pielęgnacji dłoni, którym zostanie nadany przyjemny zapach miodu i imbiru.

Mydło zostało wzbogacone o kompleks witamin z grupy A, E, F. Posiada doskonałe właściwości myjące i nawilżające, dzięki zawartym składnikom. Sprawia, że dłonie są miękkie, zadbane i czyste. Środek nadaje się do codziennej pielęgnacji rąk. Niewielką jego ilość należy nanieść na dłonie, delikatnie masując, a następnie spłukać odpowiednią ilością wody. Mydła nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Środek zawiera naturalne pH dla skóry. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Seyo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."