Ulotka Zdrowia
Seyo Aloes - Mydło płynne z pompką, 500 ml

Seyo Aloes - Mydło płynne z pompką, 500 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Serpol Cosmetics
  • Pojemność: 500 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Seyo Aloes

Seyo, Aloes, mydło płynne z pompką, 500 ml posiadające naturalny, świeży zapach aloesu. Mydło zostało wzbogacone o kompleks witamin z grupy A, E, F.

Posiada bardzo dobre właściwości myjące i nawilżające. Świetnie sprawdzi się do mycia dłoni. Dzięki zawartym łagodnym składnikom myjącym, dłonie są przyjemne w dotyku, gładkie i wyglądają na zadbane. Mydło zalecane jest do codziennej pielęgnacji rąk. Należy niewielką ilość mydła nanieść na wilgotne dłonie, delikatnie wmasować w skórę, a następnie spłukać odpowiednią ilością wody. Środka nie należy stosować, jeśli mamy uczulenie na którykolwiek z jego składników. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Seyo Aloes

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."