Ulotka Zdrowia
Sesja - Tabletki wspomagające pamięć

Sesja - Tabletki wspomagające pamięć

Ocena na podstawie 4 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sesja

Sesja tabletki to suplement diety poprawiający koncentrację, wspomagający pamięć, zmniejszający senność oraz zwiększający odporność psychiczną.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Wyciąg z korzenia żen-szenia – wpływa na poprawę sprawności poznawczej oraz aktywności umysłowej, utrzymuje dobrą formę fizyczną i umysłową w przypadku osłabienia organizmu.
  • Ekstrakt z miłorzębu japońskiego – utrzymuje funkcje poznawcze na odpowiednim poziomie, wspomaga równowagę psychiczną oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego działania narządów słuchu i wzorku.
  • Wyciąg z liści Brahmi – poprawia koncentrację i pamięć.
  • Kofeina – wspiera sprawność umysłową, poprawia koncentrację, zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego oraz senność, zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego.

Sesja tabletki Składniki:

Celuloza (substancja wypełniająca), ekstrakt z miłorzębu japońskiego, kofeina, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z liści brahmi, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Składniki 1 tabletka 2 tabletki
Ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo Biloba) 45 mg 90 mg
Kofeina 25 mg 50 mg
Wyciąg z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng) 25 mg 50 mg
Wyciąg z liści Brahmi (Bacopa monnieri L.) 18 mg 36 mg
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Sesja
Kolki
Ocena produktu

sama już nie wiem czy one są skuteczne patrzać na skład


student
Ocena produktu

sesja zdana w pierwszych terminach


Ola25
Ocena produktu

dzieki nim moglam sie lepiej skupic co pozwolilo mi dobrze zdac sesje


Sarax
Ocena produktu

goraco polecam!!! dzieki temu produktowi nie bylam taka zmeczona zarywajac noce przed egzaminem


Pati98
Ocena produktu

polecam naprawde pomaga. pokonać stres i zaliczyć pozytywnie egzamin każdy egzamin to od jakiegoś czasu to nie problem a o to chodzi na luzie opanowanie i przychodza sukcesy.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."