Ulotka Zdrowia
Sesja Fast - Dla studentów przed egzaminem

Sesja Fast - Dla studentów przed egzaminem

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 8 saszetek
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sesja Fast

Sesja Fast to suplement diety dostępny w postaci saszetek, które pomogą studentowi przed sesją zwiększyć koncentrację i przyswoić większą partię materiału.

Preparat można przyjąć tuż przed egzaminem, bez popijania wody. Suplement wspomaga sprawność umysłową, zmniejsza uczucie senności i wspiera funkcjonowanie układu nerwowego.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Sesja Fast
Genielne-27
Ocena produktu

Dobry shot ! Jest bardzo mocny dlatego nie przekraczajcie dawki. Bo pozniej dziala zbyt mocno i nie jesteś wstanie sie skupić


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."