Ulotka Zdrowia
Sensivella żel - Wzmacnia doznania seksualne

Sensivella żel - Wzmacnia doznania seksualne

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 30 ml
  • Postać: maść
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sensivella żel

Sensivella żel to preparat, który powinny stosować kobiety chcące zwiększyć intensywność doznań seksualnych oraz do specjalistycznej terapii, gdy pojawiają się zaburzenia pożądania i podniecenia. Preparat może być stosowany, jako neurokosmetyk, w celu nawilżenia zewnętrznych okolic intymnych, co pozwoli uwrażliwić je na dotyk.

Głównymi składnikami preparatu Sensivella żel są:

  • formuła ArgiSens – poprawia unerwienie skóry, przez co zwiększa wrażliwość części intymnych na dotyk,
  • olejek ylang ylang – rozbudza zmysły i wpływa relaksująco na umysł oraz ciało.

Żel można stosować bezpośrednio przed planowanym stosunkiem, jak i w trakcie lub w zależności od potrzeb. Preparat przeznczony jest wyłącznie do zastosowania zewnętrznego.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Sensivella żel

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."