Ulotka Zdrowia
Sedomix -  Leki naturalne płyn doustny uspokajający 125 g

Sedomix - Leki naturalne płyn doustny uspokajający 125 g

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Leki naturalne
  • Pojemność: 125 g
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Sedomix

Sedomix® to preparat uspakajający i niwelujący problemy z zasypianiem. Skuteczność leku można uzyskać wtedy, gdy stosuje się go przez długi czas.

Sedomix dawkowanie 

Dawkowanie leku jest zależne od tego, jaki efekt chcemy uzyskać: Osoby dorosłe: w zaburzeniach nerwowych, należy podawać 5 ml preparatu 3 razy na dzień, w problemach z zasypianiem, należy podawać 5 ml preparatu pół godziny przed snem. Dzieci powyżej 12 roku życia: w zaburzeniach nerwowych, należy podawać 3 ml preparatu 3 razy na dzień, w problemach z zasypianiem, należy podawać 3 ml preparatu pół godziny przed snem. Należy odmierzyć pojedynczą dawkę poprzez przelanie leku z butelki do miarki, a następnie uzupełnić miarkę wodą lub sokiem owocowym i całość wypić. Jeżeli w ciągu 14 dni od rozpoczęcia stosowania preparatu, objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.

Sedomix przeciwskazania

Preparatu nie mogą stosować osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Lek Sedomix zawiera alkohol i z tego powodu jest przeciwwskazany pacjentom cierpiącym na uszkodzenia wątroby, niewydolność nerek, alkoholizm, padaczkę, uszkodzenia mózgu, choroby umysłowe. Środek nie powinien być podawany dzieciom poniżej 12 roku życia. Lek może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. Po przyjęciu leku pacjenci nie powinni prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.

Środek należy przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni Celsjusza.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Sedomix

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."