Ulotka Zdrowia
Ścinacz do zrogowaceń naskórka - Scholl

Ścinacz do zrogowaceń naskórka - Scholl

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ścinacz do zrogowaceń naskórka

Scholl Ścinacz do zrogowaceń naskórka to precyzyjne urządzenie, dzięki któremu można usunąć zrogowaciały naskórek. Cała procedura odbywa się w bezbolesny sposób. Zapewnia to higieniczny, wygodny i trwały sposób na dbanie o wygląd naskórka. Urządzenie posiada wymienne ostrza.

Produkt nie powinien być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ścinacz do zrogowaceń naskórka
Doris
Ocena produktu

Zdecydowanie polecam! Odkryłam to cudo, kiedy szukałam maseczek nawilżających do pięt! Ścinacz działa szybciej i lepiej ;) maseczki najlepiej stosować dopiero po jego użyciu.


Martusia
Ocena produktu

4 a to dlatego, że trzeba uważać żeby się nie pozacinać! Działa super. Polecam. Trzeba jednak używać ostrożnie.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."