Ulotka Zdrowia
Scholl Velvet Smooth - Serum intensywne nawilżające

Scholl Velvet Smooth - Serum intensywne nawilżające

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 30 ml
  • Postać: żel
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Scholl Velvet Smooth

Scholl Velvet Smooth Intensywne serum to preparat, który zmiękcza suchą skórę stóp oraz zapewnia jej głębokie nawilżenie. Wszystko to jest możliwe dzięki zawartemu w nim kwasowi hialuronowemu, który zatrzymuje wodę w skórze. Serum zawiera również Pentavitin, który wspomaga prawidłowe nawilżenie skóry stóp.

Serum należy nałożyć na stopy po użyciu Elektrycznego pilnika Scholl Velvet Smooth. Dzięki temu, można będzie zapewnić widoczne rezultaty, a także zadbać o to, aby skóra nie była już sucha. Preparat należy wcierać w skórę aż do całkowitego wyschnięcia. Największą ilość preparatu należy nałożyć na najbardziej wyschnięte regiony stopy.

Scholl Velvet Smooth - Serum intensywne nawilżające 

Produkt nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego. Nie należy go stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną oraz podrażnioną skórę. Jeżeli na skórze stóp pojawiają się jakieś schorzenia, również takiego preparatu nie należy używać. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie powinien być stosowany przez diabetyków oraz przez osoby mające problem ze słabym krążeniem krwi.

Suche stopy – objawy Objawami suchej skóry stóp jest:

  • łuszczenie naskórka,
  • pieczenie,
  • swędzenie,
  • szorstka skóra.

Naskórek zaczyna zmieniać barwę na żółtawą, biało-żółtą lub szaro-żółtą. W skrajnych przypadkach mogą pojawić się nawet rozpadliny, które będą docierały aż do skóry właściwej. Mogą one prowadzić do niebezpiecznych stanów zapalnych, a nawet krwawienia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Scholl Velvet Smooth

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."