Ulotka Zdrowia
Scholl Velvet Smooth - Maska do stóp na noc

Scholl Velvet Smooth - Maska do stóp na noc

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 60 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Scholl Velvet Smooth

Scholl Velvet Smooth - Maska do stóp na noc to preparat, który działa przez całą noc zapewniając 24-godzinne nawilżenie. Maska wchłania się tak jak krem i nie wymaga spłukiwania.

Głównymi składnikami preparatu Scholl Velvet Smooth - Maska do stóp na noc są:

  • zielony kawior,
  • Pentavitin™,
  • Witaminy A,E,
  • Omega 6,
  • olejek migdałowy.

Wszystkie powyższe składniki sprawiają, że skóra jest wyjątkowo gładka i miękka. Wpływa także na jej regenerację.

Maskę należy nałożyć poprzez wmasywanie jej w czystą i suchą skórę stóp. Należy tę czynność wykonać przed położeniem się spać. Preparat należy wcierać aż do całkowitego wchłonięcia. Najbardziej należy zwrócić uwagę na nakładanie jej na wyraźnie wysuszone miejsca na stopach.

Produkt nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego. Nie należy go stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną oraz podrażnioną skórę. Jeżeli na skórze stóp pojawiają się jakieś schorzenia, również takiego preparatu nie należy używać. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie powinien być stosowany przez diabetyków oraz przez osoby mające problem ze słabym krążeniem krwi.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Scholl Velvet Smooth

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."