Ulotka Zdrowia
Scholl Velvet Smooth - Krem nawilżający do pielęgnacji

Scholl Velvet Smooth - Krem nawilżający do pielęgnacji

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 60 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Scholl Velvet Smooth

Scholl Velvet Smooth - Krem nawilżający do codziennej pielęgnacji to produkt, dzięki któremu można w idealny sposób nawilżyć skórę stóp. Uzyskujemy jedwabiście gładką skórę, która prezentuje się w znakomity sposób.

Głównymi składnikami kremu Scholl Velvet Smooth są:

  • zielony kawior,
  • Daymoist CLR™,
  • Witaminy A,E,
  • Omega 6.

Krem bardzo szybko się wchłania i posiada nietłustą konsystencję. Produkt jest odpowiedni dla diabetyków. Nadaje się do codziennej pielęgnacji i zawiera specjalną formułę, która sprawia, że krem nie jest tłusty i szybko się wchłania.

Krem należy nakładać na skórę stóp raz lub dwa razy na dzień. Należy nakładać go na czystą i suchą skórę. Należy delikatnie masować stopy aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Największą ilość kremu należy nałożyć na obszary wyjątkowo suche.

Produkt nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego. Nie należy go stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną oraz podrażnioną skórę. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy unikać kontaktu kremu z oczami.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Scholl Velvet Smooth

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."